777 609 476 (Po-Pá 8:00 - 16:00)

Dámské baleríny Dux - růžová

Zdravotní boty - Dámské baleríny Dux - růžová

Velice pohodlné baleríny na běžné nošení.

Dostupnost: do 14 dnů
Objednejte dnes a zboží bude u vás ve čtvrtek 11. února 2021
Výrobce: chung shi - DUX
Prodejní kód: růzova
Vaše cena 990,00 Kč s DPH
Vaše cena 818,20 Kč bez DPH

Nabízené varianty produktu

Dámské baleríny Dux - růžová
[01] Typ: Balerina
Barva: Růžová
Není v současné době k dispozici

Popis produktu: Dámské baleríny Dux - růžová

Velice pohodlné baleríny na běžné nošení.

DUX Balerina – oblíbené balerínky z materiálu DUFLEX®. Strukturované lůžko pro nohu jí příjemně masíruje a aktivuje po celou dobu kdy je budete mít na noze. Pokud nemáte obuv Balerina předem vyzkoušenou, doporučujeme zvolit vždy o velikost větší.

Relaxační obuv DUX je vyrobena z originálního materiálu DUFLEX® s ojedinělými viskoelastickými vlastnostmi. Bota po zahřátí na tělesnou teplotu měkne a přizpůsobí se Vašim nohám. Celoplošný kontakt aktivuje receptory chodidla. Dochází k lepšímu rozložení zátěže a pocitu celkového odlehčení v oblasti nohou. Zároveň je vnímán i pozitivní vliv na celý pohybový aparát, dobré tlumení otřesů a celkový pocit pohodlí a úlevy od únavy.

Velikosti: XXS (34-35), XS (36-37), S (38), M (39-40), L (41-42), XL (43), XXL (44-45)

Boty obujte a vykročte. Určeno k vnějšímu použití :-)

Významným faktorem ovlivňujícím volbu vhodné velikosti je výška nártu. Noha s vysokým nártem nepůjde zasunout do boty stejně jako noha nízká. V zadní části – v oblasti paty tak může vyžadovat větší velikost. U balerinek doporučujeme zvolit o číslo větší velikost než jakou běžně používáte. Pokud se netrefíte napoprvé, nezoufejte. Vše napravíme a společně určitě nalezneme vhodnou velikost pro každou nohu.

Termoaktivní materiál DUFLEX® je citlivý na přehřátí. Vyvarujte se ponechání Vašich bot na přímém slunci, nebo je vystavit slunečnímu záření přes okno. Při přehřátí může, zvláště u tmavých barev, dojít ke změně velikosti bot.

Parametry produktu

Složení: Dámské baleríny
Gramáž: Duflex g / m2
Sezóna: Jaro, Léto
Příležitost: Do práce, Na pláž
Vzor: Jednobarevné
Typ: Baleríny