702 037 658 (Po-Pá 8:00 - 16:00)

Letní obuv

V našem eshopu najdete několik druhů letní zdravotní obuvi:

Dívčí, střevícová obuv se zapínáním na velkro. Vrchový materiál - pravá kůže - štípenka se speciální voskovanou úpravou. Podšívka - textilní materiál s výbornými sacími schopnostmi. Podešev je z termoplastického kaučuku v módním provedení se zdviženou špicí. Předností je pevný opatek i špice a vyjímatelná vkládací stélka.

Sandálková obuv bez špice se zapínáním na velkro. Vrchový materiál – pravá broušená kůže v kombinaci s kůží hladkou. Podšívka – pravá kůže. Podešev je z termoplastického kaučuku. Předností je vypolstrovaná fuzbeta, regulovatelnost obuvi přes nárt, pevný opatek a výška paty, která je v souladu s podmínkami zdravého obouvání.

Dívčí obuv - balerina. Vrchový materiál - pravá kůže - nubuk. Podšívka - pravá kůže. Podešev je z termoplastického kaučuku. Předností je pevný opatek a špice, lehkost a pohodlnost obuvi.

Letní obuv sandálkovo - střevíčkového typu se zapínáním na pružinku. Vrchový materiál – pravá kůže broušená - nubuk. Podšívka – pravá kůže. Podešev je z termoplastického kaučuku. Prodyšnost obuvi je zajištěna perforací špice a bočních dílů na vnější i vnitřní straně. Další předností je vypolstrovaná fuzbeta a regulovatelnost obuvi přes nárt. 

Filtr pro letní obuv:

Letní obuv

Produktů celkem: 6
Aktuálně se nacházíte v kategorii Letní obuv internetového obchodu Zdravotní boty.

Při objednání zboží nad 500,00 Kč získáte automaticky dopravu ZDARMA.