702 037 658 (Po-Pá 8:00 - 16:00)

Celoroční obuv

Celoroční dětská zdravotní obuv , jednak pevné trekingové boty, Vrch je z hovězinového nubuku v kombinaci s textilem , vnitřek obuvi je z textilního podšívkového materiálu s výbornými sacími schopnostmi. Díky speciální membráně, která je mezi vrchem a podšívkou, zůstává noha suchá a dobře klimatizovaná. Podešev je z termoplastického kaučuku s módním dezénem, vyvýšená část podešve v přední části chrání špici při běžném zakopávání. Předností je bandážování kotníků a límečku, vyjímatelná vkládací stélka a pevný opatek i špice. Obuv je opatřena nástřikem proti nasákavosti vody.

Nebo lehká, kotníčková obuv, šněrovací, maximálně ohebná a prodyšná. Svršek obuvi je z bavlněného, olemovaného textilu v kombinaci s lícovou kůží na špici. Předností je vyjímatelná vkládací stélka, pevný opatek i špice a podešev z termoplastického kaučuku, která je lehká, ohebná a v přední části vyvýšená tak, že zabrání mechanickému poškození špice při běžném zakopnutí.

Popřípadě celoroční, vycházková obuv šněrovací. Vrchový materiál - pravá kůže lícová. Podšívka je z textilního materiálu s výbornými sacími vlastnostmi. Podešev je z termoplastického kaučuku, obuv má pevný opatek i špici. Předností je vyjímatelná vkládací stélka.

Filtr pro celoroční obuv:

Celoroční obuv

V této kategorii není žádný produkt.

Aktuálně se nacházíte v kategorii Celoroční obuv internetového obchodu Zdravotní boty.

Při objednání zboží nad 500,00 Kč získáte automaticky dopravu ZDARMA.